سامانه پیامکی : 100058309

شماره مرکزی : 58309-021

استاندار تهران از تمدید یک هفته ای محدودیت های کرونایی پایتخت خبر داد. محسنی بندپی با تاکید بر ضرورت استفاده از ماسک توسط شهروندان در تهران از درب منازل از فردا شنبه ۱۹ مهرماه گفت: تمام محدودیت‌های ابلاغی در هفته گذشته از روز شنبه تا روز چهارشنبه ۲۵ مهر ماه در استان تهران به قوت خود باقی است.

استاندار تهران از تمدید یک هفته ای محدودیت های کرونایی پایتخت خبر داد.

به گزارش مهر، انوشیروان محسنی بندپی ظهر جمعه در جمع خبرنگاران از تمدید یک هفته‌ای محدودیت‌های کرونایی پایتخت خبر داد و اظهار داشت: محدودیت‌های کرونایی در تهران تا ۲۳ مهر ماه تمدید شده است.

محسنی بندپی با تاکید بر ضرورت استفاده از ماسک توسط شهروندان در تهران از درب منازل از فردا شنبه ۱۹ مهرماه گفت: تمام محدودیت‌های ابلاغی در هفته گذشته از روز شنبه تا روز چهارشنبه ۲۵ مهر ماه در استان تهران به قوت خود باقی است.

استاندار تهران در خصوص برگزاری کلاس‌ها در دانشگاه‌ها و مدارس عنوان داشت: این موضوع به صورت مجازی دنبال می‌شود.

بر اساس این گزارش از هفته گذشته استفاده از ماسک از درب منازل اجباری اعلام شد و طبق اعلام قبلی نظارت‌ها بر روند استفاده از ماسک از درب منازل صورت گرفت و پیشنهاد دورکاری و همچنین شیفت بندی در استان تهران به وزارت کشور داده شد، که در حال بررسی در کمیته امور اداری و استخدامی ستاد ملی کرونا است.

گفتنی است که نظارت شهرداری بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی در مترو نیز ارائه شده چرا که طبق آمار مترو روزانه بیش از یک میلیون مسافر را جابجا می‌کند و نظارت شهرداری تهران بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی و تداوم استفاده از ماسک در مترو از خواسته‌های استاندار تهران بود.